Lekarze Internista Opole

lekarz Bogusław Mateja

Internista, Kardiolog

45-005 Opole

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Internista, Endokrynolog

ulica Ozimska 55A
45-368 Opole

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka

lekarz Maria Rosińska-Kaczorowska

1 Maja 9/50
45-069 Opole

Przeżyłem już 66 lat i jeszcze nie spotkałem tak wspaniałego lekarz jak pani dr. Maria Rosińska-Kaczorowska. Miła, uprzejma, kompetentna naprawdę godna polecenia. Nie liczy się z czasem, zdrowie pacjenta na pierwszym miejscu.

lekarz Maria Piskozub

Internista, Kardiolog

45-005 Opole

Jestem pod kontrolą Pani Doktor od wielu lat i czuję się świetnie zaopiekowany. Perfekcyjnie dobrała leki (u innych kardiologów był z tym problem), zawsze cierpliwie tłumaczy i interpretuje wyniki badań (wcześniej - u innych - marzenie ściętej głowy). Dzięki Pani Doktor czuję się naprawdę dobrze i odzyskałem sprawność. Świetny fachowiec, empatyczny człowiek... a do tego piękna kobieta co tłumaczy zawsze nieco podwyższone tętno i ciśnienie przy badaniu :-)
Opinia dodana przez: Piotr

Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Pl. Teatralny 4/35
45-056 Opole

Chciałbym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem z wizyt u Pani Doktor Joanny. Jako pacjent z problemami hormonalnymi, zawsze czułem się zrozumiany i odpowiednio zatroskany o moje zdrowie. Pani Doktor Joanna jest nie tylko wyjątkowo kompetentna w swojej dziedzinie, ale także potrafi tłumaczyć trudne kwestie medyczne w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jej podejście jest empatyczne, a każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Co mnie szczególnie zaskoczyło, to zaangażowanie Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Anna Bilska

Pulmonolog, Internista

1 Maja 9 (4 p.) lok. 73
45-068 Opole

Najlepszy pulmonolog z jakim mialam do czynienia,polecam wszystkim!!!do dzisiaj korzystam prywatnie ,gdyz na nfz w Opolu juz nie podpisano z p.doktor umowy,chodzilam na wizyty z luxmedu.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Anna Piskorowska-Pliś

Pulmonolog, Internista

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
45-714 Opole

Bardzo miłe zaskoczenie. Pomimo szalejącej grypy i kolejek w przychodniach zostałem przyjęty w dniu, kiedy przedzwoniłem do przychodni. Fakt nie było miejsc (takie kontrakty z NFZ), ale pani doktor zgodziła się na przyjęcie z powodu gorączki. W innej przychodni zawsze miałem odpowiedź, że brak miejsc - proszę po 18.00 na dyżur świąteczny itp. Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i z ogromna wiedzą medyczną. Ból gardła jak i wysoka temperatura zostały ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Dariusz Iwanusa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Kompetentny ,godny polecenia lekarz.Zawsze z dużą uwaga i cierpliwością wysłucha pacjenta zanim podejmie diagnozę. Cechuje doktora wyjątkowa uprzejmość.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Danuta Kazek-Pastwa

Pomarańczowa 17
45-417 Opole

Moja pani dr POZ. Jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i kompetentna, odpowiada na pytania w sposób zrozumiały.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Leszek Godula

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wspaniały lekarza ! Z całego serca polecam. Pan Doktor jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i nie zamieniłabym go na nikogo innego. To najbardziej profesjonalny, mądry, inteligentny, życzliwy i pomocny specjalista, jakiego znam. Niewątpliwie jest lekarzem z powołania i niejednokrotnie wychodzi poza zakres swoich obowiązków, gdy sytuacja tego wymaga. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Do tego jest delikatnie dowcipny :) Naprawdę nie jestem w stanie wymienić ani jednej wady Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zbigniew Pawłowski

Szarych Szeregów 40/606
45-285 Opole

Zwróciłam się do lekarza o wypisanie recepty na testy do glukometru i ją otrzymałam, lecz zamiast recepty na ryczałt (cukrzyca ciążowa) otrzymałam receptę z 30% odpłatnością. W trakcie wizyty lekarz prosił o dokumenty zaświadczające o tym, że mam cukrzycę ciążową i dokumenty zostały mu przedstawione, jak również zeskanowe do dokumentacji jednak mimo to, wypisał receptę z 30% odpłatnością - a wg NFZ powinnam je mieć za darmo: "Prawo do pasków ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elwira Świtała

Krakowska 44 lok. 104
45-075 Opole

JESTEM NIE MIŁE ZASKOCZONA PODEJSCIEM DO PACJĘTA . MIAŁAM WRAŻENIE ŻE TA PANI ROBI MI ŁASKĘ TON GŁOSU I ODPRYSKIWE ODPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O NISKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ TEJ PANI . BĄCZAC COŚ POD NOSEM PISAŁA SWOJE PAPIERKI NIE TLUMACZĄĆ CO MI DOLEGA I CZYM BĘDĘ LECZONA . JAK ZAPYTAŁAM CZY MAM ZAPALENIE KRTANI ODPYSKOWAŁA - ŻE JAK ONA MA WIDZIEĆ KRTAŃ - CO TA KOBIETA ROBI NA TYM STANOWISKU . JA ...

lekarz Halina Chmielewska

Pulmonolog, Alergolog

1 Maja 9 (II p.)
Opole

Wyjątkowo niemiła pani doktor. Pomijając sarkazm i brak przyjaznego nastawienia do pacjenta, pani doktor odmówiła mi leczenia z powodów, których nie uważam za zasadne. Może i pani doktor jest fachowcem (niestety nie mogę ocenić), ale na poziomie personalnym, już dawno nie miałam do czynienia z tak nieuprzejmą lekarką. Nie polecam, ale może traktowanie pacjentów przy wizytach prywatnych jest inne :)

lekarz Beata Kowalska

Internista, Endokrynolog

ulica Ozimska 55A
45-368 Opole

Leczyłam się u Pani K. na niedoczynnośc tarczycy przez trzy lata od momentu wykrycia choroby. Na każdej wizycie słyszałam, że wszystko jest dobrze, że wyniki się poprawiają (choć TSH skakało jak szalone, spadało na dwa miesiące, a później bardzo rosło), że obraz tarczycy na usg jest książkowy. Przez trzy lata mówiłam, że włosy wypadają mi garściami, że nie czuję się dobrze, że boli mnie serce, stawy, jest mi stale zimno, ...

lekarz Jarosław Struzik

45-005 Opole

Witam,Pan doktor przeprowadził u mnie gastroskopię toteż postanowiłem podzielic sie swoją opinią.Zarówno sam zabieg jak i wywiad przed oraz po badaniu były ,w mojej ocenie,na najwyższynm poziomie.Liczy się dla mnie również wysoka kultura osobista tego lekarza(badanie przeprowadzone było w Lux Med)
Opinia dodana przez: bogdan wojtowicz

lekarz Elżbieta Okos

VITA
Bassa 9A
45-612 Opole

Panie doktor powinna się doszkolić z podejscia do pacjenta. Bagatelizuje opis choroby ze strony pacjenta i narzuca swoje zdanie oraz przepisuje leki, które nie pomagają. Nie kieruje również na dostępne badania specjalistyczne. Serdecznie nie polecam
Opinia dodana przez: Janusz
Doktor Mirosław Błoński jest okropnym lekarzem. Niszczy ludziom życie i pozbawia pracy jako orzecznik medycyny pracy. Nie nadaje się na lekarza. Straszny służbista i wszystko musi dokładnie sprawdzić. Nie polecam tego lekarza. Lepiej trzymać się od niego z daleka.

lekarz Joanna Pogrzeba

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor w prosty sposób wyjaśniła mi odchylenia w moich badaniach krwi i rozwiała moje obawy. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Rawicka

Centrum Medyczne
Opole

Zdziwiona jestem niektórymi komentarzami, dzisiaj Pani Doktor przyjęła mnie w zastępstwie, fachowa porada i badanie, mimo, że nie musiała zapoznała się z historią choroby i nowymi wynikami (choruję przewlekle, w tym choroby z autoagresji). Kolejka faktycznie długa (ale akurat dużo zachorowań było i lekarze również na zwolnieniu), ale to chyba lepiej, że lekarz wysłucha, obejrzy wyniki i doradzi sensownie, a nie jak niektórzy byle mieć z głowy i następny proszę. ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Barbara Kimak

Lekarz medycyny pracy, Internista

ZUS
Opole

Bardzo dobry i przyjazny lekarz. Dobry kontakt z pacjetem, jasna i trafna diagnoza, właściwy dobór lekarstw.